Picture

Cel i wizja spotkań

Marzenia kobiety? Każda z nas ma ich wiele… Jednym z nich jest zapewne myśl o sobotnim śniadaniu…Zjedzonym wreszcie bez stale towarzyszącego nam codziennego pośpiechu… Unoszący się cudowny aromat kawy, coś pysznego do zjedzenia, miła muzyka w tle, a przede wszystkim czas na długie rozmowy z kimś bliskim… Chyba każda kobieta uśmiechnie się na taką myśl…
Dlaczego śniadanie? Jak dowodzą specjaliści – jest to najważniejszy posiłek dnia, który dostarcza energii potrzebnej do wypełnienia wszystkich obowiązków, jakich każda z nas ma aż nadmiar. Jednak nasze ŚNIADANIE to nie tylko energia i raj dla podniebienia, to przede wszystkim ŚNIADANIE DLA DUSZY I DUCHA.

Bóg zna potrzeby naszej duszy. Wie, że tęsknimy za momentami spędzonymi bez pośpiechu i stresu. Ponieważ On nas kocha, pragnie dać nam to, co najlepsze. Chce byśmy obciążenia dnia codziennego oddały Jemu. Tylko On może nam dać nową siłę i moc. Dzieje się tak wtedy, gdy spędzamy codziennie choć chwilę czasu w Jego obecności.

Jezus powiedział:
Przyjdźcie do Mnie wszyscy zapracowani i przeciążeni, Ja wam zapewnię wytchnienie.

Ew. Mateusza 11:28

Picture

Kim jesteśmy?

Od roku 2006 organizujemy szczególną imprezę – Śniadania dla Kobiet. Celem spotkań jest stworzenie okazji do wygospodarowania, z bardzo zajętego trybu życia kobiety, czasu na wyciszenie, relaks, dobrą zabawę, ale również refleksję nad zdrowym, dającym satysfakcję trybem życia. Wykłady mają pomóc w odnalezieniu równowagi w życiu osobistym po trudnych doświadczeniach przeszłości, zachęcić do dyskusji na temat roli i obowiązków współczesnej kobiety, umiejętności radzenia sobie ze stresem, znalezienia balansu i harmonii między wszystkimi aspektami życia.

Organizatorzy: