Śniadanie dla Kobiet 2015

                W sobotnie przedpołudnie 4 lipca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbyło się 10. Śniadanie dla Kobiet. W spotkaniu wzięło udział prawie 700 kobiet z różnych stron Polski. Organizatorki tego przedsięwzięcia – Lidia Czyż i Bogusława Król (przedstawicielki Parafii EA w Wiśle Malince oraz Stowarzyszenia DEOrecordings) przywitały wszystkie uczestniczki, a także przedstawiły temat spotkania –  „Nie zapominaj, że masz skrzydła”.

plansza 15

 Po doskonałym śniadaniu w formie bufetu, w trakcie którego był czas na prowadzenie rozmów i nawiązanie nowych kontaktów, zgromadzone kobiety miały okazję wysłuchać inspirującego świadectwa życia Carol Williams oraz wykładu Gościa Śniadania – Angeliki Marsch (pochodzącej z Niemiec nauczycielki edukacji specjalnej oraz misjonarki pracującej w Peru, a także dyrektorki Misji Wicliffe’a).

mowca 15

Na tegorocznym Śniadaniu koncertował zespół muzyczny „Cześć” z Wisły Malinki, który zadebiutował nową płytą pt. „On może więcej”.

czesc 15

Dziesiąte, urodzinowe spotkanie stało się wyjątkowym wydarzeniem –  czasem świętowania, czasem niespodzianek, pozwalającym na zapomnienie na chwilę o problemach oraz na dokonanie znaczącej przemiany w sercu niejednej kobiety.

M. Brózda