Program

 
 Tegoroczne XIII Śniadanie dla Kobiet odbędzie się  30 czerwca 2018 roku w Hotelu Gołębiewski, w Wiśle.

 

 

W programie od godziny 9.30 – 14.30:

  • doskonałe śniadanie w formie bufetu
  • inspirujące świadectwo życia
  • wykład Gościa Śniadania – Elke Werner
  • Gość muzyczny – Zespoł Cześć
  • liczne niespodzianki
 
Gość Śniadania – Elke Werner

 

 

..znana mówczyni, autorka wielu książek, szczególnie zaangażowana w służbę wśród kobiet oraz ewangelizacje satelitarne ProChrist. Wraz z mężem Rolandem Wernerem mieszkają w Marburgu (Niemcy), ale często podróżują do Egiptu i Izraela, gdzie prowadzą placówki misyjne.Życie ma wzloty i upadki. Inni mogą uczynić nas bardzo szczęśliwymi, ale też ich zachowanie lub słowa mogą nas ranić. Wszyscy mają w sercu rany trudne do uleczenia. Jedynie Bóg oferuje nam ich uleczenie, wypełnia radością i daje nowe perspektywy.

 

 

Temat spotkania: „Uzdrawianie na wczoraj, siła na dziś, odwaga na jutro”.

 

..Życie ma wzloty i upadki. Inni mogą uczynić nas bardzo szczęśliwymi, ale też ich zachowanie lub słowa mogą nas ranić. Wszyscy mają w sercu rany trudne do uleczenia. Jedynie Bóg oferuje nam ich uleczenie, wypełnia radością i daje nowe.

 

Gość muzyczny – Zespół Cześć

 

..to grupa młodych, utalentowanych muzyków, którzy w Bogu odnajdują cel i radość życia. Ich pełna pasji muzyka w klimacie pop-ballada-rock oraz autorskie teksty są dla wielu inspiracją oraz zachętą w codziennym życiu z Bogiem. 

Grali w wielu miejscach Polski na festiwalach (Bądź jak Jezus, Przystanek Jezus), konferencjach, zjazdach i spotkaniach. Prowadzą uwielbienie w swoim kościele w Wiśle Malince, Wieczory z Muzyką Praise oraz warsztaty muzyczne. Mają na koncie dwie płyty studyjne: „Tak słucham” (2011) i „On może więcej” (2015). Płyty można nabyć na stronie www.ccm.pl
Podczas Śniadania dla Kobiet zespół zaprezentuje kilka premierowych utworów z najnowszego albumu, nad którym obecnie pracuje.

Oficjalna strona zespołu: www.zespolczesc.pl 

 

Organizatorzy:

Parafia EA w Wiśle Malince,
Stowarzyszenie DEOrecordings