3 lipca 2021 r. spotkamy się na XVIII edycji Śniadania dla Kobiet 

     

Spotykamy się w Hotelu Gołębiewski, w Wiśle. Informacje o biletach

BILETY

 

   

Będzie również prowadzona transmisja online

Wzięcie udziału w transmisji online jest bezpłatne. Link umożliwiający wzięcie udziału w Śniadaniu dla Kobiet zostanie podany w dniu spotkania, tj. 3 lipca 2021 roku.

W programie (godz. 09.30—14.30):
  • inspirujące świadectwa życia
  • muzyczne niespodzianki
  • wykład Gościa Śniadania
Gość XVIII Śniadania dla Kobiet – Nela Kłapa

Z zawodu i z zamiłowania jest nauczycielką. Ma trzy dorosłe córki. W służbę wraz z mężem zaangażowana jest od od 30 lat. Ich praca skupia się na szkoleniu katechetów i nauczycieli szkółek niedzielnych. Tworzą różne materiały do nauczania dzieci i nastolatków. Redagują kwartalnik dla dzieci „Małe IDŹCIE”. Prowadzą także służbę wśród rodziców, małżeństw i narzeczonych poprzez wykłady, warsztaty i kursy.

Temat spotkania: „Świadoma swojego wpływu”.

Czy jesteś „świadoma swojego wpływu”?

Czy uświadamiamy sobie, że wszystko co robimy, ma wpływ nie tylko na nasze życie, ale i życie naszych dzieci, współmałżonków, rodzinę, współpracowników, a nawet na przypadkowo spotkane osoby? A jeśli ma wpływ, to jaki? Jaki przekaz niesie nasze życie? Czy jest on dobry, motywujący, inspirujący? Czy jesteśmy dla innych zachęceniem, czy wręcz przeciwnie?

Zastanawiałyście się kiedyś nad tym, jakie zachowania i postawy wpływają na innych budująco, a  jakich zachowań i reakcji powinnyśmy unikać? Jak być osobą, w obecności której inni dobrze się czują? Czasem jedno dobre słowo czy uśmiech potrafią odmienić czyjś dzień, a nawet życie. Ale czy tak jest w naszym wypadku? Czy nasza obecność, bliskość, zachęta i wsparcie są tym, co podbudowuje i uskrzydla osoby z otoczenia? I skąd możemy czerpać siły, by stawać się kobietami mającymi dobry wpływ, gdy same jesteśmy zmęczone i zniechęcone?

Podczas Śniadania będziemy miały okazję posłuchać historii zmieniających życie. Wierzymy, że staną się one inspiracją do tego, byśmy stawały się dla innych jeszcze większym błogosławieństwem.

Organizatorzy:

Parafia EA w Wiśle Malince,
Stowarzyszenie DEOrecordings