3 lipca 2021 r. spotkamy się na XVI edycji Śniadania dla Kobiet odpowiadając na pytanie Czy jesteś „świadoma swojego wpływu”.

Spotykamy się w Hotelu Gołębiewski, w Wiśle. Będzie dostępna również transmisja online.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 10.00.
Link umożliwiający wzięcie udziału w Śniadaniu dla Kobiet zostanie podany w dniu spotkania, tj. 3 lipca 2021 roku

W programie między innymi: (godz. 09.30—14.30):

– muzyczne niespodzianki
– inspirujące świadectwa życia
– wykład Gościa Śniadania

Temat spotkania: „Świadoma swojego wpływu”.

Czy jesteś świadoma swojego wpływu?

Czy uświadamiamy sobie, że wszystko co robimy, ma wpływ nie tylko na nasze życie, ale i życie naszych dzieci, współmałżonków, rodzinę, współpracowników, a nawet na przypadkowo spotkane osoby? A jeśli ma wpływ, to jaki? Jaki przekaz niesie nasze życie? Czy jest on dobry, motywujący, inspirujący? Czy jesteśmy dla innych zachęceniem, czy wręcz przeciwnie?

Zastanawiałyście się kiedyś nad tym, jakie zachowania i postawy wpływają na innych budująco, a  jakich zachowań i reakcji powinnyśmy unikać? Jak być osobą, w obecności której inni dobrze się czują? Czasem jedno dobre słowo czy uśmiech potrafią odmienić czyjś dzień, a nawet życie. Ale czy tak jest w naszym wypadku? Czy nasza obecność, bliskość, zachęta i wsparcie są tym, co podbudowuje i uskrzydla osoby z otoczenia? I skąd możemy czerpać siły, by stawać się kobietami mającymi dobry wpływ, gdy same jesteśmy zmęczone i zniechęcone?

Podczas Śniadania będziemy miały okazję posłuchać historii zmieniających życie. Wierzymy, że staną się one inspiracją do tego, byśmy stawały się dla innych jeszcze większym błogosławieństwem.


Organizatorzy:

Parafia EA w Wiśle Malince,
Stowarzyszenie DEOrecordings


Daj nam znać, że będziesz w nami!


FACEBOOK